sisukaart prindi login

Hinnakiri

Koolituste hinnad Tapa Autokoolis alates 01.04.2022

• A-kat.  550.- € (auto juhtimisõigus olemas), sisaldab lisaks kursusele õppematerjalid ja sõiduki kasutamist ARK eksamil
  • A1-kat. esmaõppena   510.- €  sisaldab 12 tundi õppesõitu, teooria, õppematerjalid, koolieksamid. Võimalus  hinnaga (1400.-€) omandada A1- ja B-kat., mõlemad kehtiva õppekava alusel, hinnas sisaldub ka pimedassõidu kursus, esmaõppe libedasõit ja esmaabikursus. Koolieksamid on tasuta Lisainfo tel. 5039595.
  • AM (mopeed) kursus 490.- €, õpilase mopeediga hind 440.- €. Hind sisaldab 20 sõidutundi, 36 tundi teooriat, õppematerjalid, esmaabikoolitust, mopeedi kasutamist riiklikul sõidueksamil.
  • B-kat.  950.- €. Hind sisaldab lisaks õppele Liiklusseaduse ja testid, koolieksami ja kohustusliku pimeda ajal sõidu koolituse simulaatoril, algastme riskivältimise koolituse libedarajal, esmaabikoolituse, testide lahendamise e-keskkonnas
  • Tapa Gümnaasiumi õpilastele hinnasoodustus 30.- € (B-kat)
  • BC1-kat.  1300.- €
  • BE-kat.  220.- €
  • C1-kat. (B on olemas) 400.-€
  • C-kat.  540.- € Hind sisaldab lisaks õppele Liiklusseaduse ja testid, veoauto õpperaamatu, sõiduki kasutamise ARK eksamil üks kord.
  • C-kat., kui eelnevalt on C1 olemas:  480.- €
  • CE-kat.  600.- €
  • Pimedal ajal sõidu koolitus simulaatoril 30.- €, aastaringselt
  • Lõppastme koolitus:   100.- €   aastaringselt
  • Koolitunnistuse duplikaadi väljastamine 10.- €
  • Esmaabi koolitus (vajadusel)   40.- €

Hinnad sisaldavad riikliku õppekava kohase koolituse.  Iga järgnev kategooria Tapa Autokoolis 10 € odavam kehtivast hinnakirjast.

Teistest autokoolidest ületulijatele koolieksamid+dokumentide vormistamine  40 €

Teistest autokoolidest ületulnuile A-kat. sõiduki kasutamine eksamil  70 € sisaldab 1 tund õppesõitu enne eksamit koos konsultatsiooniga + sõidueksam).

Teistest autokoolidest tulnud õpilastele automaatkäigukastiga B-kat. sõiduki kasutamine ARK sõidueksamil 40 €,.

• Teooria  koolieksam  - tasuta kolm katset, iga järgmine katse  5.- €
  • Lisaõppesõit: B-kat. 30 €/tund; mujalt autokoolidest saabunutele 30 €/tund
  • A-kat. lisaõppesõit: 40 €/tund; mujalt autokoolidest saabunutele 40.-€/tund
  • AM-kat. lisaõppesõit 30 €/tund
  • C-kat. lisaõppesõit: 45 €/tund; mujalt autokoolidest saabunuile 45 €/tund
  • CE-kat. lisaõppesõit 48 €/tund; mujalt autokoolidest saabunuile 48 €/tund
  • C1-kat. õppesõit:  35 €/tund
  • D-kat. õppesõit:    48€/tund
    Sõidutund=  45 minutit.  C,CE ja D-kat. koolitustasult tagastab Maksu- ja Tolliamet tulumaksu 20% järgmisel aastal tuludeklaratsiooni esitamisel.
    Vajalikud andmed tasumise kohta edastab Tapa Autokool otse Maksuametile.
  • TAPA AUTOKOOL OÜ a/a on: EE721010220029054014

ARK Riikliku eksami riigilõivud:

• Teooriaeksam:  26,00 €
  • Sõidueksam: 40,00 € (B-kat, ARK autoga), muud kategooriad  26,00 €