Tapa Autokool OÜ

Tegeleme sõidukijuhtide koolitamisega tänapäevaste nõuete kohaselt. Kuigi Tapa Autokool on asutatud alles 2003.a. algusest, on asutajal sõidukijuhtide koolitamise pidev kogemus aastast 1991. Käesoleval ajal on käimas kursused AM, A, B, BE, C1, C ja CE kategooria juhilubade taotlemiseks. Algavate kursuste kohta saab infot lehe vastavalt lingilt, e-postiga või tel. 5039595. 

Tapa Autokool on ka Töötukassa koolituskaardi partner.

Teooriaõpe toimub kinnitatud õppekava kohaselt, millele lisame omalt poolt vajadusel täiendavaid konsultatsioone. Teooriaeksam toimub arvutil, sarnaselt ARK eksamiga.  Õppesõiduks on korralik tehnika ja väga head sõiduõpetajad. Vajadusel õppesõidul teenus “uksest ukseni”.                                                                            AM (mopeed) õppesõiduks on meil roller Piaggio,  A-kat. omandamisel saame pakkuda õppesõitu kolme erineva võimsusega  mootorrattaga.  Õppemootorrattad on Honda CBF600 ABS (2011.a.), Yamaha YBR125 (2005.a.), Honda CBF500 ABS (2008.a.). C1 õppesõiduk on Mercedes Benz 611 Vario, C-kat. õppeautod on Mercedes Benz Atego, Iveco. B-kat. õppel kasutame uusi Toyota Corollasid ja Toyota Auriseid. Samuti pakume võimalust teha õppesõite ja sooritada sõidueksam automaatkäigukastiga B-kat. sõidukiga Mazda 3.
Lõppastme  koolitus on võimalik läbida ühepäevase üritusena. Tapal kohapeal on teooria ning turvahalli praktikum (erinevad auto turvavarustuse simulaatorid, kaal, ümberpööratav auto), libedarajal käime Pärnus, Aide autokooli libedarajal või Jõgeva lähedal Ave Autokooli libedarajal.

B-kat. esmaõppel kohustusliku pimeda ajal sõidu koolituse saab läbida kohapeal aastaringselt simulaatoril, mida kasutavad Põhjamaad ning enamik Euroopa riike.

Lisaks korraldame liiklusohutuse alaseid üritusi ja koolitusi koos praktikumiga tellimisel ka asutustele-organisatsioonidele, koolidele jne. Programmi osas lepime kokku.

Samuti on võimalus tellida meilt buss sõitmiseks lähemale või kaugemale. Valikus on 13+1 kohaline ning 37+1+1 kohaline buss. Infot saab: tapaautokool@gmail.com või tel. 5039595

Meeldivat koostööd soovib Tapa Autokooli töökas kollektiiv.

Copyright© by Tapa Autokool